Skrášlite si priestory exkluzívnymi Interiérovými doplnkami z našej ponuky. Značky ako Adriani & Rossi, IVV či L’Oca Nera sú zárukou jedinečného dizajnu a kvality.

V našej ponuke nájdete vázy, rámy na fotografie, keramiku, tapety, dizajnové misy, odkladacie stolíky, dizajnové držiaky na časopisy a ďalšie zaujímavé kúsky, ktorými si dokážete skrášliť svoj interiér.

Chcete doplniť svoj interiér jedinečnými doplnkami?

Nájdete u nás doplnky svetových značiek:

  • Adriani & Rossi
  • IVV – Industria Vetraria Valdarnese
  • L’Oca Nera

Navštívte našu predajňu, kde nájdete široký sortiment interiérových doplnkov pre byt, dom, firemné aj obchodné priestory.

Adriani & Rossi – Talianska firma ADRIANI E ROSSI začala na začiatku 90. rokov navrhovať nábytok. Neskôr sa pretransformovala do distribučnej firmy, ktorá pôsobí na celom svete. ADRIANI E ROSSI je jedinou firmou, ktorá vyrába v Taliansku a Európe v tzv. „Total Looku“. Firma má množstvo nevšedných nápadov a riadi sa heslom „Svieže myšlienky a výrobky s dlhou životnosťou“. Firma ADRIANI E ROSSI vyrába dizajnové tapety, osvetlenie a doplnky do moderného aj klasického interiéru – busty, koberce, misy, vázy, umelé kvety.
www.adrianierossi.com

IVV – Industria Vetraria Valdarnese –  Taliani sú známi svojou záľubou v dokonalom dizajne s efektnými, elegantnými formami. Takéto výrobky ponúka značka zo srdca Toskánska – IVV Lighting. Sukne s volánmi, diamantové brúsenie, šťavnaté višne aj orientálne paláce – inšpiráciou pre návrhárov môže byť úplne všetko. Vo výsledku vzniká nezvyčajné osvetlenie s neopakovateľnými, originálnymi tvarmi.
www.ivvnet.it

L’Oca Nera –  značka interpretuje a vytvára fascinujúce unikátne produkty, ktoré dokážu nadchnúť tých, ktorí milujú moderné bytové umenie. Duch L’Oca Nera sa neustále vyvíja s módnymi trendmi, Zbierky sa zameriavajú na detail, pracujú s vášňou, kde sa umenie stretáva s dizajnom a vytvára jedinečnú atmosféru v interiéri. Úžasné, nadčasové výtvory, ktoré vyjadrujú harmóniu hodnôt, nálady a vášne.
www.locanera.it