Firma ELDIN, spol. s r.o. je na trhu už 28 rokov.

V priebehu týchto rokov sme získali skúsenosti v oblasti osvetľovaní rôznych druhov interiéru, exteriéru, ale aj v osvetlení priemyselných objektov, obchodných a kancelárskych priestorov.

Spolu s ponukou svietidiel ponúkame aj našu službu – na mieru každého klienta navrhneme technické a designové riešenie osvetlenia podľa jeho potrieb.
Ponúkame širokú škálu interiérových a exteriérových svietidiel, od jednoduchých až po náročné „designové kúsky“.

Snažíme sa obohacovať náš sortiment o stále aktuálne novinky a sledujeme nové trendy v osvetlení, ktoré ponúkame aj v spolupráci s architektmi.

ELDIN svetelné štúdio Košice

  • SVETELNÉ ŠTÚDIO
  • OSVETĽOVANIE INTERIÉROV A EXTERIÉROV
  • NÁVRHY A PORADENSTVO

V našej ponuke nájdete svietidlá od známych výrobcov, napr.:

ACB Iluminacion – firma má viac ako 25 rokov skúseností na trhu s osvetlením. Ponúka osvetlenie pre viac produktových radov: kúpeľňové, technické, exteriérové, interiérové a fluoreskujúce modely, ktoré poskytujú riešenia pre najrôznejšie potreby.
www.acbiluminacion.com

Arkos Light – Španielsky výrobca technických svietidiel. LED technológia, kvalitné chladenie, vyrobené v EU.
www.arkoslight.com

Ares – Taliansky výrobca dizajnových exteriérových svietidiel. Kvalitné materiály, prevláda hliníková zliatina a sklo. Všetky svietidlá sú samozrejme s vysokým IP krytím.
www.aresill.net

Axo Light – Moderné dizajnové svietidlá. Látka, sklo, plast, LED technológie. S výrobcom spolupracujú dizajnéri ako Karim Rashid.
www.axolight.it

Azzardo – Výrobca kópií známych dizajnových svietidiel.
www.azzardo.cz

Foscarini navrhuje, vyvíja a vyrába dekoračné lampy. Či je noc alebo deň, či sú zapnuté alebo vypnuté, zvádzajú, prekvapujú a inšpirujú. Svetlá Foscarini sú koncipované ako dizajnérske objekty, ktoré pretvárajú priestory: prinášame krásu, miešame emócie.
www.foscarini.com

Markslöjd – Markslöjd AB je súčasťou Markslöjd Lighting Group, jedného z popredných svetových výrobcov osvetľovacích zariadení v 13 krajinách. Markslöjd vyvíja, vyrába a predáva osvetlenie pre domáce aj verejné prostredie – ponúka elegantné a štýlové výrobky za prijateľné ceny.
www.markslojd.se